"BOCIANÓWKA" - gospodarstwo agroturystyczne

Andrzej Famulski

14-106 Szyldak k/Ostródy

ul. Szkolna 7

tel. (0-89) 647-67-50 , 0-604 217-301

http://www.bocianowka.prv.pl/

e-mail:  bocianowka@wp.pl

  • Jeżeli chciałbyś spędzić miłe chwile wśród zieleni pięknych lasów otoczonych czystą wodą    mazurskich rzek i jezior, poznać ciszę i uroki malowniczych krajobrazów,....
  • Jeżeli chciałbyś odpocząć i zapomnieć o troskach dnia codziennego, przyjeżdżaj jak najszybciej....

Proponujemy:

  • spacery w ciszy leśnej, wędkowanie, zbieranie grzybów, wycieczki rowerowe, dobrą staropolską kuchnię...
  • atrakcyjne okolice: Skansen w Olsztynku, Park Krajobrazowy Wzgórz Dylewskich, Pola Grunwaldu, Rejs Kanałem Elbląskim, Sosne Taborską, Kanał Iławski, Zamek Ostródzki

BOCIANÓWKA" to nowy obiekt w zaadoptowanej stodole, otoczona starym sadem, ogrodem warzywnym oraz placem zabawowym (boisko do piłki nożnej i siatkowej). 
Do dyspozycji jest 5 pokoi 2 i 3 osobowych, salon kominkowy oraz jadalnia. W każdym z pokoi jest łazienka z kabiną natryskową, a w sadzie zabytkowa piwniczka, gdzie w upalne popołudnia chętnie wypoczniesz, a schłodzone zsiadłe mleko zaspokoi pragnienie.

Pokoje wyposażone w łazienki pozwolą Ci poczuć się swobodnie, a wygodne łóżka spowodują, że będziesz miał przypływ sił witalnych.
Wasze dzieci przebywając wśród naszych zwierzaków domowych złagodnieją i trochę inaczej popatrzą na otaczający je świat!!!

Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń, wejdź na stronę domową BOCIANÓWKI bądź napisz, a rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.
ZAPRASZAMY!!!


 AGENCJA PROMOCJI TURYSTYKI
kontakt: marketing@agrowczasy.com
Copyright © 2001 Agrowczasy.com

stat4u